Radyomatik programında şarkılar ve reklamlarda mix geçme özelliği var mı?

Evet alacağınız orjinal sürümde şarkı ve reklamlarda olmak üzere iki ayrı ayar yapabileceğiniz mixleme özelliği mevcut. Ayrıca üst üste bindirme özelliği bulunmakta.

Ben Reklam, haber, hava durumu ve ezan gibi otamatiğe aldığım yayınların o esnada yayında olan eserin bitmesini beklemeden girmesini istiyorum mümkün mü?

Evet mümkün normalde program reklam benzeri şeylerde eserin bitmesini bekleyip ardından yayına verir. Ama siz programlarken derhal yayınla seçeneğini seçerseniz. O anda yayınlanan eseri mixleyerek kapatır ve tam zamanında programınız devreye girer.(orjinal sürümde mevcut dur.)

Şarkılara derinlik verebilir miyim?

Evet mümkün ekolizer seçeneğinden derinlik kutusunu tıkladığınızda yandaki yukarı aşağı çubukla derinliği artırabilir yada azaltabilirsiniz.

Herhangi bir şarkı yayında iken ben yayına vermeden başka bir şarkıyı dinleyebilir miyim yani ön dinleme imkanım var mı?

Evet eğer bilgisayarınızda iki adet ses kartı mevcut ise ön dinleme yapabilirsiniz. Şarkıyı sağ tıklayıp ön dinleme seçeneğini seçmek yeterli olacaktır.(Orjinal sürümde mevcut dur.)

Yayınlarımı nasıl arşivlemem gerekiyor?

Bilgisayarınızın mikrofon girişine mixer çıkışından bir ses kablosu takmanız sizin tüm yayınlarınızı istediğiniz kalitede saklama imkanı tanır. Tek yapmanız Radyomatik programında bulunan mikrofon tuşuna tıklamak. Bu yayınları istediğiniz periyot da saklayabilirsiniz.

Programın kaydetme seçeneklerinde 128 kbit/s 44,100 Hz / stereo seçeneği yok bu eklenebilir mi?

İsteğiniz üzere bu seçenek orjinal sürüme eklenmiştir.

Program tam ekran olmuyor sebebi nedir?

Demo sürümde yalnızca 800 x 600 çözünürlük mevcut olup alacağınız orjinal sürümde 1024 x 768 çözünürlük mevcut dur.

Listeden çift tıkladığımda eseri play liste atmıyor.

Orjinal sürümde çift tıklama özelliği mevcut dur.

Programı aldıktan sonra üst versiyon ve yamalar için ayrıca para alacak mısınız?

Programı aldıktan sonra bir yıl boyunca çıkacak olan yama ve üst versiyonlardan ayrıca para talep edilmez.

Playlistede bulunan şarkılar arasında aradığım şarkıyı bulmak için arama yapabilir miyim?

Playlist deki herhangi bir şarkının üzerinde iken klavyeden bir tuşa bastğınızda mavi bant o tuşla ilgili şarkı yada sanatçının üzerine gider. Ayrıca orjinal sürümde detaylı arama özelliğide mevcut dur.

Bu programa comprosser limit özelliği eklenebilir mi?

Radyomatik programında düşük yada yüksek kaydetilen eserler tek bir seviyede çıkışı olur. Program bu görevi zaten yapmaktadır.

İndirim yapar mısınız ? Bayilik veriyor musunuz?

Şu anda Bu program bizim için minumum değerden satılmakta olup Her yerel radyo istasyonun kullanması için en uygun fiyat ve taksit şartlarıyla piyasaya sunulmuştur. Bu sebepten indirim yapma şansına sahip olamamaktayız. Ayrıca programımızın satış maliyetini artırmamak için bayilik verilmemektedir.

Radyomatik programımızı her geçen gün bir üst seviyeye taşımak için güncellemekteyiz.

Programcılarımız tarafından yapılan bu uygulama radyo istasyonlarında kullanılmak için geliştirilmiş bir programdır.Radyoların yayın akış yönetimi, reklam yönetimi ve insana olan bağı en aza indirerek kurumsal yönde büyük adımlar attırır.